Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultra sestava pro hry střih videí a stream

Dobrej lidi, dostal jsem se do situace ze nějak za za par týdnu si budu moct splnit svůj sen a hodlám koupit sestavu na které rozjedu všechny hry na maximální detaily s přehledem třeba i za dva tři roky. Mám v plánu zkusit i streamovat .

Zkratka perfektní herní mašinu
Strop 80 tisíc
O počítačích něco vím ale nikdy jsem neměl takhle drahej stroj vždycky nižší průměr konzole atd takže si rad přečtu nápady někoho kdo se v tom třeba vyzná než se do toho pustím za par měsíců

Strop 80 tisíc

80 000Kc je mozna az moc :-).
- Na tvou cinost "KONFORTNE" staci 16 srdcovy" AMD Ryzen R7@1700" (8xCores|16x logicky procesor), kde mu klesla docela cena + nvidia "GTX@1070Ti".
- Urcite bych osadil i rychlejsi uloziste.
* Jinak "Perfektni herni masina" a PC urcené na Rending|Stih vypadaji v HW zakladu trosku jinak, na rending se vice hodi Ryzen R7@1700, ale na hry treba 6Core|6xTH i5@8600K, nekteré vypocty provede lépe GK typu Nvida Quadro, ve hrach Nvidia GTX..