Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tiskárnou canon MX 470.

Před 2 rokama jsem si koupil tiskárnu canon MX 470.Došla mi barva černá a 3 barevné v 2 cartridge originální od canon.Vše tisklo tak jak má na fotografickém papíře.Fotečky byly pěkné.Po roce mi došli vsechny barvy.Koupil jsem nové.Rok jsem tisknul bez problémů.Vše bylo ok.Před týdnem jsem koupil novou barvu černou a 3 barevné originální od canon.Začal jsem tisknout fotečky na fotografický papír.Kouknul jsem na fotku a začali se tam objevovat,takové tečkované čári na papíře souvisle,které tam předtím vůbec nebili.Dal jsem vyčištění tiskové hlavy,ale nepomohlo to vůbec.Pořád to vypadá stejně.Co s tím je?

Ukázal jsem vytištenou fotku z obrázkem na fotografickém papíře v prodejně,a řekli mi,že to není ani špatnou barvou a ani cartridgem.Řekli,že to tak dělá každá tiskárna aj epson jak se během tisku vysunuje papír,že tam je zubaté kolečko,a to tlačí do papíru.Já vím,že nic takého jsem na papíře nevyděl ani,když jsem se na tu fotku díval ze všech stran.

Řešíš tu kokotiny. Toto ti v servise nemohli říct. To je absolutní blbost. Hoď sem sken výtisku alespoň v 600dpi, nekomprimovany a neupravovany. Potom se ti bude dát poradit. V opačnym případě ne protože nikdo tady nemá skleněnou kouli, aby viděl jaky sračky lezou z tvyho krámu.