Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hibernace

Dobrý den mám problem s notebookem. Když zapnu noťas tak se mi tam ukazuje hibernace a nic víc. Ať mackam co mackam na nic to nereaguje. Přes počítače jsem amatér. Může mi prosím někdo poradit co s tím. Je tam nainstalovaný Windows 8

Kde sa jak ukazuje jaka hibernace?

Nechaj to polhodinu zapnute, ked sa nic nestane tak podrz zapinacie tlacitko 10sekund kym sa to nevypne uplne, a znova to zapni. Ked nepomoze tak odpojit baterku aj nabijacku na minutu. Alebo po zapnuti mackat klavesu pre recovery a obnovit alebo najprv len skusit posledny znamu konfiguraci alebo prikazovy riadok a zmazat hiberfil apod..

(p.s. az to rozbehas tak si napr. v hd tune prescanuj cely povrch disku na vadne sektory, preistotu)