Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi na mobilu.

Mám následující problém. V bazárku jsem si koupila mobil Wiko Ridge Fab 4G. Údajně skoro novej a taky tomu vše odpovídá. Moc se mi líbí. ALE!
Přišla jsem domů a nepřipojím se na wifi. Pořád mi spojení padá a nemohu se připojit. Pokud se připojím tak je rychlost v háji oproti LTE ale i tak mi po chvíli prohlížeč ukáže, že jsem bez připojení. U Wifi mám pořád vykřičník. Chtěla jsem telefon do bazaru vrátit ale prodejce řekl, že to funguje a připojil se u sebe s tím mobilem. Tam vše fungovalo normálně a docela svižně. Nicméně doma mám pořád vykřičník u wifi. V tom zmatku jsem si neuvědomila jestli ten vykřičník byl i u prodejce a tom bazaru. Poradíte mi co se děje?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Restartovat router,popřípadě změnit kanál na routeru. nový
kozakl 07.02.2018 19:28
kozakl
Restart routeru, kanál změněn z auto na 8 a stále stejný problém. Žádná změna. nový
Deniusa 07.02.2018 20:22
Deniusa
V první řadě je třeba zjistit, jestli je problém u tebe nebo v mobilu. Mobil vyzkoušej připojením k… nový
Lukas1982 07.02.2018 20:46
Lukas1982
Mě by spíš zajímalo, co znamená onen vykřičník u ikonky wifi. Zkusil bych tu SSID v mobilu odebrat a… nový
mif 07.02.2018 21:00
mif
Jo no, mě napadá jen špatně zadané heslo a potom se to automaticky připojuje na síť, kam se nepřipoj… nový
Lukas1982 07.02.2018 21:33
Lukas1982
Zřejmě systémový problém (je toho hafo. Pročíst, pošpekulovat. poslední
mif 07.02.2018 22:26
mif

V první řadě je třeba zjistit, jestli je problém u tebe nebo v mobilu. Mobil vyzkoušej připojením k jiné síti, třeba někde v kavárně.
K zjištění zarušení sítě pro Android si stáhni program WifiAnalyzer a na AP nastav kanál, který se nepřekrývá s ostatními.

Jo no, mě napadá jen špatně zadané heslo a potom se to automaticky připojuje na síť, kam se nepřipojí kvůli špatnému heslu.
Dobrý nápad s tím odebráním sítě :beer:

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru