Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 960 SLI

Zdravím.
Mám možnost sehnat druhou GTX 960 4gb za pár kaček.
Měl bych tedy pár otázek.
Nyní mám Asus strix gtx 960 OC a mám možnost koupit nebo snad dostat od známého MSI GTX 960 gaming 4gb. Nebude problém se zapojením v SLI ? Četl jsem že by neměly být různé typy (např 960+970) nebo jiné paměti (2gb+4gb), ale o jiných výrobcích jsem nic nenašel.
Druhá věc je zdroj.
Mám asi 5. rokem (možná dýl, nechci teď kecat) Seasonic S12II 520w. Jenomže poslední dobou mi PC příjde hodně hlučný a zjistil jsem že se z větráku zdroje ozyvá takové jakoby skřípání. Točit se točí, ale jakoby tam bylo něco špatně. Ložisko ? Netuším a vrtat do toho nebudu. Pokud je to normální u 5 let starých zdrojů a nemá to vliv, bude mi těch 520w stačit, když zdroj ještě živí R5 1600 s OC na 3,79GHz na box chladiči? Nebo bych se měl poohlédnout po jiném. Pokud by to šlo, mohli byste mi doporučit nějaký kvalitní, za přijatelnou cenu a hlavně asi modulární.
Děkuji.

Jsem v dotazu nepochopil, jake grafiky mas.

Pokud mas Asus GTX960 4GB a MSI GTX960 4GB, tak by SLI nemel byt zadny problem a melo by to standardne fungovat.

Zdroj by vyslovene problem byt nemel, ale pokud tam slysis, ze je neco spatne, tak je asi dost na zvazenou, ze bys radeji starsi zdroj zaroven vymenil. Ten co ti napsal M-Pol je dobry cenove i kvalitou, takze ten by mel byt opravdu stopro OK.

A urcite od M-Pola zasadni poznamka, ze snad mas SLI desku.