Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice sama od sebe mačká mezerník

Zdravím, klávesnice začala po docela dlouhé době sama od sebe mačkat mezerník, prostě když něco píšu najednou píšu mnohem dál, prostě to mačká mezerník, zkusil jsem ho vyndat a vyčistit a furt, ale s jinou klávesnicí to nědělá. Mám windows 10, klávesnice je Tesoro Gram SE Spectrum. Když klávesnici odpojím, tak se to neděje, takže to musí být ní. Neví někdo co můžu dělat? Na klávesnici už nemám záruku, díky za odpovědi.

Nepolil jsi ji někdy něčím?Zkus ji ještě na jiném PC.
Buď ji zkusíš znova vyčistit,tj.vyklepat drobky,případně celou rozebrat a očistit uvnitř,nebo ji prostě odepsat a koupit novou.