Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana fotek z DVD

Dobrý den,

poradí mi někdo, zda je možné zachránit soubory fotek na zapisovatelném DVD. Měla jsem na DVD několik souborů fotek a nedávno při nahrávání dalších fotek se nezdařilo vypalování, nebyla ukončena stopa, proto už nejde DVD vůbec načíst, jen se točí a vrčí. Je nějaká šance, naděje? Děkuji.

Dobrý je program CD Roller, používám ho velmi často a jsou s ním nejlepší výsledky.
Snad by ještě mohlo jít obnovit soubory na zdrojovém disku, ačkoli byly smazané. Svěřte to někomu kdo s tím má zkušenosti a programové možnosti včetně mnoha CD/DVD mechanik. Je možné, že médium přečte jedna mechanika z mnoha.