Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklama na určité stránce

Mám dotaz, jak se zbavit vyjíždějící reklamy na určité stránce, konkrétně na fóru pro Renaulty? Na tomto fóru na jakékoliv stránce vyjíždí zespodu reklama Google, kterou tam umístil správce fóra pro zísání financí (to chápu). Na domácím počítači se mi nedaří tuto reklamu potlačit (Win7 Home, 64 bit). Dělá to jak na IE11, tak i na FF Qantum 58.0.2. Na jiných stránkách mi reklamy nevyjíždějí. Na počítači v práci toto reklamní okno nevyjíždí, čili administrátor používá nějakou ochranu, i když nastavení prohlížeče je na první pohled stejné. Adblock nepoužívám, v Nastavení blokování vyskakovacích oken mám nastavenou střední úroveň, pokud zadám vysokou úroveň, nefunguje otvírání odkazů na jiné stránky v prohlížeči. Existuje něco, co by pomohlo reklamu potlačit? Pokud to nepůjde kvůli těm financím, tak to pochopím, ale je to nepříjemné, když musíte na každé otevřené stránce tu reklamu odklikávat, aby zmizela. Děkuji.

Řešení:

To si ešte neskúsil precízne, tj.manuálne nastavený doplnok pre FF od Mozilla:

uBlock Origin 1.15.4
a
Privacy Badger 2018.2.5

Ostatné blokátory vyraz, sú zbytočné, pričom nedosahujú kvalít menovaných doplnkov, ale len v prípade, ak ich dokážeš nastaviť a ukočírovať, čo je potom iný level pre skorého začiatočníka.

Z reklamy ani bodka, "ba co dím", ani mastný fľak nezostane.