Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční mikrofon

ahoj lidi koupil jsem si mik k noteboku ale když jsem ho připojil tak mi u většiny aplikací nefunguje a v nastavení pro Zvuk se vůbec nezobrazí poradíte?
Zmena predmetu, pôvodne: nefungční mik (los)

Někdy se píše v návodu tvého neznámého modelu mikrofonu "Podpora Windows XP, Windows 7,8,8.1,10" a pokud nemáš jiný op. system(operační systém) mělo by se to nastavit samo - Plug and Play

A pokud se to tam nepíše musí se operačnímu systému sdělit jak má mikrofon ovládat a na to jsou ovladače.
Ovladače bývají na přiloženém CD/DVD disku.

A pokud CD/DVD nemáš, nemáš ovladače a nenapíšeš verzi operačního systému a označení, typ, výrobce mik (mikrofonu) zbývá jen křišťálová koule a hádání
v čem to může být.