Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI gaming app nefunguje

Zdravím, mám novou grafiku (MSI gtx 1050 ti) a k ní byl na cd nějaký software. Chtěl jsem vyzkoušet MSI gaming app, ale když to chci spustit tak se neděje nic. Ani v procesech to není spuštěno. Nevíte proč?

- Neni ta utilitka kompatibilni se "zakladni deskou" jak s GPU ?
- Jaky mas OS, jakou mas zakladni desku ?
* Zkus ten SW sttahnout znovu (posledi verzi) a preinstalovat, popripade spustit jako spravce.

"MSI Gaming APP" nastahnuti : http://download.msi.com/uti_exe/gaming_app_6.zip
* Verze - 6.2.0.56 (2018)

PS: :!: Ted jsem ji zkousel instalovat na zakladni desce "Asus Z370" a aplikace nesla, na zakladni desce "MSI Z270" funguje.
* Na obou zaklanich deskach, je nainstalovany os Window 10 x64.
[81283-msiapp-png]