Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak naladit seznam.tv

Chci se zepat jak naladím televizi seznam (zde návod) když mám TV přes anténu. Bohužel nechytám vysílání ani v HD. Najde mi to kanály pouze 41 a 53 (na nich je 9 TV <4 "ČT" A zbytek nova+/prima+/bordelov> a 8 rádií). I poté, co jsem dělal proceduru automatického ladění. Zkoušel jsem i ručně přidat kanál 22 a 30, ale na něm to nic nenašlo.

Seznam TV je soucasti MUX3, 492MHz tad na jihu, funguje a hraje, byt technicka kvalita je strasliva (544x576, Mpeg2, prumerne kolem 2,5Mb... hnus rozmazanej). Pokud prijimate neco z Mux3 (Prima Zoom, Prima Max, Barrandov Plus...atd...nic?), musi vam jit naladit i Seznam.TV:

[1518194762.png]