Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký SDD:

Zdravím, chcem sa opýtať aký by som si mal zakúpiť aspoň SSD aby mi vpohode frčali hry a aby som nemal problémy s pamäťou. Zatial mam v počítači pamäť (125GB) a chcel by som to nejak navýšiť. Dajú sa 2 SSD disky prepojiť? Aký SDD disk by ste mi odporučili a za akú cenu :) (max 120e). Vopred Ďakujem :)

Z odb. vyznamu v pripade pc se nejedna o pamäť ale istým spôsobom to pamäť je. Uchováva si to v sebe informácie a pamätá si je trvalo. To čo robí a na čo slúži by sa z princípového hladiska mohlo i malo považovať za pamäť.