Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Update Biosu

Dobrý den, vyměnil jsem si procesor i5 3570k podporovaná verze biosu je F8, jenže já mám F5.
Chtěl jsem si updatovat, ale píšemi to The current Flash Ulity is outdated, zkoušel jsem i novější verze, nefungují.
Zakladní deska GA-G61A-D3 (Rev. 2.0)
Děkuji všem za rady

musíš zvoliť tú flash utilitu,ktorú podporuje revízia a aj verzia zákl.dosky a aj flash utilitu,ktorú podporuje samotná verzia biosu-nájdeš v readme súbore v konkrétnoj verzii biosu,niektoré biosy podporujú @Bios utilitu,niektoré vyžadujú použitie EFIflash.exe