Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levneiphony.cz - zkušenosti, recenze,

Čaute pánové, po dlouhé době sem zase něco napíšu.

Chci se zeptal jestli má někdo zkušenosti s firmou "levneiphony.cz". Plánuju si tento týden objednat iPhone 7 128gb. Že je to dovezené z USA, atd. vím.. spíš mě zajímá případné reklamace a jak ten mobil vypadá a funguje. Chci verzi A takže ti nejlepší co tam mají.

Díky za odpovědi ?

Nic jiného než banda podvodnických zmetků!!!! Dodací doba v pořádku, všechno je v pořádku, do té doby než dojde k reklamaci a z tama Vám napíšou, že byla poškozena bezpečnostní plomba. V životě nikdo do tohoto telefonu nezasahoval krom těchto šmejdů a odpověď je zamítnutá reklamace z důvodu porušení plomby? Dle mě jednoznačně trik jak se reklamacím vyhnout. A co jsem se doslechnul, nejsem ani první ani poslední takto poškozený.