Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ssd pomalý

Pekný deň prajem : ) kúpil som si toto ssd https://www.alza.sk/wd-green-3d-nand-ssd-240gb-2-5-d5221686.htm a má veľmi pomalý zápis len 58,22MB/s ....ked niečo prenášam niekedy to ide len 2mb/s
v biose mám nastavené na ahci (nastavil som po inštalácii win a v registroch som upravil hodnoty tak ako treba) : ) a windows čistá inštalácia .. viete poradiť v čom môže byť problém ? Dakujem

Bolo by dobre keby si aj napisal akuze tajnu dosku to mas, pretoze to ze ovladace pre win10 nie su na strankach vyrobcu neznamena ze by sa mozno nedali najst trebars niekde inde, podla toho aky cipset tam je. A dalsia vec, podla toho tuna, to skor vyzera ze je to vlastnost toho disku. Inac ja si myslim ze to bude klasicky odrb ked vyrobca pise ze 430MB writing akurat ze to plati vzdy pre tu najvacsiu kapacitu daneho modelu a u nizsich kapacit sa to znizuje, je to dane tym ako a kolko flash cipov je zapojenych k radicu a ako je teda paralelizovany zapis/citanie na cipy. Pri nizsich kapacitach je potom mensia paralelizacia a nizsie r/w rychlosti.