Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sekání win10

Zdravim vas, mam problem, koupil jsem novy notebook s win10 , ale furt se sekaji, nejvice kdyz neco instaluji nebo kopiruji, tak vzdy zaseky. Neda se vubec pracovat. Nebo pri rychlem prepinani oken. Uz jsem udelal nekolikrat novou instalaci a nejak ne to nezmenilo. Vsechny ovladace jsou aktualni. Uz si fakt nevim rady :-/ nejaka doporuceni? diky moc

Máte nainštalovaný nejaký antivírus?
Ak ANO, tak odporúčam kompletne odinštalovať antivírus, reštartovať PC a potom v správcovi úloh preveriť, či nie je antivírus aj napriek tomu ešte stále aktívny. V správcovi úloh povypínať (zakázať) všetky procesy antivírusového programu.

V "Správcovi úloh" preverte čo všetko sa vám spúšťa v ušku "Spustenie" - zbytočnosti povypínajte. Najlepšie bude ak tu dáte obrázok toho stavu.

"Uz jsem udelal nekolikrat novou instalaci a nejak ne to nezmenilo"

Nie je detto nová, ako je čistá inštalácia s použitím nástroja Diskpart, usw. z ISO.

Na SW a OS sa záruka HW nevzťahuje, môžeš zmazať systémový oddiel.

Tak celou noc jsem nekolikrat znova instaloval win10, stale dokola a hral jsem si s ovladacema, nakonec jsem nasel pricinu, dela to nejnovejsi ovladac graficke karty viz screen. Vsechny ovladace muzu mit novejsi, ale jen u tehle jedine karty ne, nechapu. Pokud necham vydani ovladace 16.6.2017 tak slape win absolutne bez zaseku , nejnovejsi ovladac byl tusim 10.2017 a to je spatny :-/

[81297-vystrizek-jpg]

proc to delam? boze, cetl jsi to od zacatku??????????? Psal jsem s problemem ze se mi win10 seka a nevedel jsem s cim to muze byt, proto jsem napsal. Pres noc jsem to furt resil, delal jsem stale dokola cisty system , pak jsem ruzne instaloval odinstalovaval ovladace az jsem narazil ze problem dela ovladac grafiky. To jsem tu pak napsal. Takze jak jsem psal, vse funguje, protoze nemam nejnovejsi ovladac grafiky, ted vim, ze je problem s nim, takze si uz nebudu aktualizovat ovladac grafiky. Jen jsem se ptal, jaky to muze byt duvod ze blbne. Staci ti tohle vysvetleni uz??