Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova ups cyberpower - nechapu display

Zdravim mam fungl novou ups cyberpower 700 a nechapu display. Je fungl nova. Navod psal kam je treba co napichat k displeji nic.

Batt cap pise 100% coz je asi ok
Input 238v output 236 asi ok
Runtime 120 min co to je?
A pak jeste udaj cap 0% a to taky nevim co je

Diky za radu

Súvisí dosť, pretože pri tvojej otázke mi uniká zmysel tej kúpy. Ako keby si ani netušil čo si kúpil. Tie čísla sú tie najpodstatnejšie údaje pri kúpe.

Ak si kupujem záložný zdroj, tak musím vedieť k čomu mi je, čo ním chcem istiť, a teda akú má kapacitu, výkon, atď