Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cookie, prodloužení expirace na straně klienta?

Bádám a nemůžu přijít na to, zda může klient prodloužit expiraci cookie, kterou dostal od servru. O co mi jde: mám crawler na apify.com, kde načítám info o objednaných obědech z webu strava.cz

Na svém PC se přihlásím ke strava.cz, uložím si cookie (přes rozšíření Chromu), ručně v ní změním položku expirationDate na datum o pár měsíců v budoucnu; tuto upravenou cookie pak použiju v crawleru, abych si mohl vydolovat data.

Nicméně to nefunguje, po pár minutách server strava.cz dává najevo že nejsem přihlášen.

Dá se tenhle problém nějak vyřešit?

U normálnych weboch sa do cookie ukladá klúč (tzv. access token), ktorého platnosť je nastavená jak na pc tak na servery, pri opätovnom navštívený stránky sa porovnáva kľúč, po expiration času server generuje pre daneho uživatele novy key teda už nesedí s tým uloženým v PC na strane klienta a vynuti znovuprihlasenie.