Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opět modrá smrt v provozu

Zdravím,

Stále mi ntb hází modrou smrt,podle výpisů jsem myslel že jde o špatné paměti.byly komplet

vyměněny,ale problém přetrvává.Provedena kontrola disku,taky ok.Nakonec jde asi jen o špatný

ovladač,ale nemůžu přijít na to který.Většinou to spadne při trochu větší zátěži.Jeden den asi

pětkrát,druhý den jednou.Jestli by se někdo mrknul na přílohy a vyjádřil se k tomu.Předem díky.

ps:Win7

hp probook 6460b:i7-2820QM,8GBRAM,HDD750GB

Ok zkusím,ale bude to asi na dýl,protože dva dny byl klid a během jednoho dne mi to pak spadne třeba 5krát...A s tím časováním problém není? viz screeny,poněvadž paměti byly po prvních pádech vyměněny a nepomohlo to.Tak jestli není něco blbě nastaveno v biosu,nebo jestli nemají RAMky nevyhovující parametry opět viz screeny.díky.

jj hoď tam jenom RAM pokud bude problém někde tam tak by se to mělo drbnout hned nebo i komplet by to mělo ukázat kde je chyba,ten HDD si testnul na vadný sektory apod jo co píšeš hore? Jako RAM padaj pokad si je měnil ,jestli je HDD OK tak pak už ti nic jinýho nezbejvá u ntb než přeinstalovat OS v četně ovladačů a pokud to bude stejný pak tak je v čoudu asi něco na MB a s tím nehneš....

Neviem ci ti poradim ale raz som mal s jednym desktopom dost podobny problem ze obcas takto padal, a podozrieval som ramky, pricom tie ale boli ok, vymena za ine tiez nepomohla, skusal som ich v inom pc a boli ok, napriek tomu to obcas nahodile padalo. Skusal som najprv tym ramkam zvysit trochu napatie ale nepomahalo. Vyriesil som to nakoniec tak ze som v biose nastavil ramky namiesto automatickeho nastavenia podla SPD rucnym zadanim parametrov, pricom CL som schvalne nastavil na vyssiu hodnotu ako mala byt podla hodnot v SPD a odvtedy to nepadalo.

Díky,taky bych řekl že by to mohlo být něco takového jak již psal v první odpovědi uživatel-yYy.Tedy špatná správa RAM,ale toto štourání v Biose není můj šálek jistoty že něco nepodělám :-) Koukam v aidě že se napájejí 1.5v Ještě doporučení že Bios je starší jak 2 roky a že by akualizace nebyla od věci,jestli by i to nepomohlo plus bios grafiky.Ale na to se moc necejtim...

Jo od výrobce,ale typuju spíš něco s HW,bsod to házelo i při instalaci viz můj dotaz předtím.

https://pc.poradna.net/questions/2737722-modra-smrt-pri-instalaci-win7

mmj ten ntoskrln.exe je přesně co a čím se podělá? to nikdo neodpověděl,co jsem se dočetl že je součástí Win.
díky.

V záruce je,ale chci vědět co s ním je,abych měl jasno jestli to je tedy HW nebo něco jiného.

přes noc zkusím memtest