Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIR POLICIE.CZ

Dobry den mam problém s virem asi nějaka verze policie čr, v prve řadě nevim co to přesně je za vir naběhne stranka s upozorněnim že jsem porušil bla bla bla, at zašlu 4000kč atd. policie.cz potřeboval bych poradit jak odstranit vir z notebooku de normalně spustit jeden uživatel funguje normalně druhy je zablokovany. předem děkuji hledal jsem na netu ale nevim jestli to je vir policie cr a hlavně se moc nevyznam v těch různych návodech.

No logicky! Čo sa asi stane? "Policie" sa ozve znovu.....:-)
Normálne uvažujúci človek, keď schytá takéto svinstvo, druhí mu poradia, aby to PREČISTIL - tak to urobí a má relatívny pokoj. Nenormálne uvažujúci človek to nedokončí a potom skončí...... vieš kde.....