Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhlášení z prohlížeče po zavření

Zdravím, mám takový problém, že když zavřu prohlížeč Opera, automaticky mě odhlásí z Youtube a ostatních sítí, ale když dám přihlásit, heslo i přihlašovací jméno tam stále je. Jde nějak nastavit, že budu neustálé přihlášený a nebudu muset klikat na "Přihlásit se"? Dříve to šlo a normálně jsem byl přihlášen, ale teď po reinstalaci Win to dělá tohle..Děkuji za rady.

čistidlo jsem vymazal a další prohlížeč nějak nechci. Počítač používáme dva a každý má svůj prohlížeč na kterém je neustále přihlášený...což se teď nějak nedaří.
A počítač by neměl být zavirovaný, pár dnů zpátky jsem dělal kompletní reinstalaci.