Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agregácia,agregačný pomer

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať či sa dá nejak vypočítať agregácia,agregačný pomer...napr.či mám 1:20 tak sa to myslím udáva.Mám bezzdrotové pripojenie,v papieroch som to nenanšiel.Písal som svojmu IP,ten mi odpísal Za bezporuchový stav a za bežné prevádzkové podmienky považujeme, ak v minimálne 12-tich prípadoch meraní na vhodnom, rýchlom a dostatočne spoľahlivom dátovom zdroji počas dňa v rozostupoch min. 1 hod. je rýchlosť pripojenia do internetu nad 60% vrátane.Viem čo je agregácia,že napr.mám rýchlosť 15 Mb čo je v mojom prípade,ale táto rýchlosť neni garantovaná,a v čase špičiek keď je pripojených viac užívateľov klesá.Je to vlatne največšia dosiahnuteľná rýchlosť.Ďakujem

To nepočítej. Je třeba vědět,kolik uživatelů je připojeno poskytovatelem legálně a kolik se jich třeba připojuje přes někoho "načerno". To je dané. Čím víc uživatelů,tím pomalejší reakce a rychlost. Smlouva v podstatě neumožňuje něco reklamovat.