Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 7 lite - Your device is booting now

Ahoj dělal jsem bootloader unlock na svém HONOR 7 LITE a pak jsem dal TOVÁRNÍ NASTAVENÍ a mobil píše YOUR DEVICE IS BOOTING NOW... a nic to nedělá, pnbž jestli jsem zničil celej mobil :((((((((

Změna předmětu, původně: Your device is booting now (host)

Tak dostal jsem se od tamtad, teď jsem na ploše normálně mobilu, ale chci obnovit zařízení do továrního nastavení v RECOVERY MENU, jenže ERECOVERY OD HUAWEI se nějak posralo a píše mi to že ho mám nějak aktualizovat, tak ho dám aktualizovat a pak to napíše GETTING PACKAGE INFO FAILED a z plochy v nastavení taky nelze obnovit tovární nastavení...

Mobil je evidentně bricknutý, případně z části tzn. některý oddíly. Je třeba sehnat originální romku od výrobce (na stránkách nebo bych se podíval na XDA developers). Takto jsem dával do kupy Xiaomi redmi 1s. Musíte hledat, zkoušet, jinak to nejde. Pak už jen oficiální servis, kde si ovšem za dvě kliknutí nechají složit pořádný honorář. Jestli se podaří, nechat zavaděč zavaděčem, případně mít zadní vrátka - funkční, obnovitelnou image všech oddílů.

NO POWER BUTTON + hlasitost nahoru nebo dolu nefunguje, ale POWER BUTTON + OBĚ TLÁČÍTKA jsem to asi nějak bugnul nevím a dostal jsem se na plochu a zkoušel jsem dát TOVÁRNÍ NASTAVENÍ, ale to mě hodilo zase na stránku Your device is booting now, tak jsem zase POWER BUTTON + OBĚ TLÁČÍTKA a stáhl jsem si z HONOR stránek downgrade na ANDROID 6 z ANDROID 7, ale neměl jsem k tomu FIRMWARE tak mě to akorát dalo TOVÁRNÍ NASTAVENÍ s ANDROIDEM 7 pořád, protože jsem asi neměl ten FIRMWARE. No nastavil jsem rychle mobil a pak jsem dal TOVÁRNÍ NASTAVENÍ normálně z ANDROIDU a to proběhlo úspěšně a teď to běží. Akorát mi nefunguje ten RECOVERY MODE

https://ctrlv.cz/sHHu No a rád bych dokončil to co jsem začal, ale stejně se mi do toho moc nechce, když už se to tak zasralo, ale chtěl bych TWRP a následně ROOT a brání mi v tom to, že se mi zakázalo OEM UNLOCKING a je uzamčené a na PC příkazy na instalaci TWRP mi píšou, že to není povoleno, když nemám to OEM UNLOCK povolené. Nevíte jak to povolit ?