Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autocom delphi

Dobrý den, přátelé,
Snažím se an w10 nainstalovat autodiagnostiku delphi 2015 r3 ale při instalaci se mi vždy před jejím koncem objeví hláška "fatal error: Unknown error during init. Prosím poraďte, co by mohlo pomoci, nebo alespoň možné příčiny problému. Na tomto počítači již předtím běžela starší verze programu.
Děkuji za reakce.

Ano, tento postup jsem již zkoušel a problém stále přetrvává. Po zadání dotazu do vyhledávače je krom tohoto výsledku snad vše v polštině a s tím si neporadím. Spíše by mě zajímalo, jak odstranit všechny fragmenty programu ze systému a registrů. Tuším, že problém bude v tom. První instalaci starší verze jsem dělal také já a ta fungovala bez problémů. Problém nastal až při instalaci stejné verze s češtinou a teď s verzí novější.