Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD karta problém

Dobrý den, tohle snad není normální, mě nikdy nic fungovat nebude.. Vyzkoušel jsem si udělat pár fotek s novou kamerou co mi dnes přišla, SD karta má kapacitu 500gb a jak vidíte už je využito 441 MB, to jsou ty fotky, ale když jí připojím do PC přes čtečku, je tam složka DCIM ale vůbec nic v ní není.. a jakmile kameru připojím k PC a pak zase odpojím a chci si ty fotky v kameře prohlídnout tak to vypíše modře "File Error" na černým pozadí, žádný fotky to neukáže.. zkoušel jsem to různě naformátovat jak přímo v kameře tak přes PC a prostě nic, SD karta je úplně nová, a ta druhá co mám tak tu ani PC nerozezná, nechce se tam ukázat takže tu ani naformátovat nemůžu když se tam neukazuje..

https://ibb.co/d6O6mS

nový problém, zjistil jsem že když SD kartu naformátuju na NTFS tak jí kamera nerozezná, napíše to "No card" a když jí naformátuju rovnou v kameře tak je to "exFAT" co asi zase nepodporuje windows 10 nebo nevím proč když se v DCIM nic nezobrazuje