Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Zdravím shanim notebook do 30 000kč s daňí. (Max nejakych 32 000).
Co jsem koukal tak asi s i7 a 1050ti.
Nejlevnejsi moznost acer nitro i7, 1050ti, 16gb RAM, 256ssd 1T HDD, 15”. Cena okolo 28 000.-
Nebo Predatora i7, 1050ti, 8gb RAM, 128ssd, 1T hdd, 17”. Cena okolo 29 000.
Jde mi celkove o provedeni notebooku, ktery je lepsi. Kdyby jste vedeli o necem lepsim poslte. Diky :)

Rozdil ve vykonu i7-HQ a i5-HQ neni az tak velky, takze bych se zvlast u predpokladane GTX1050Ti neomezoval na i7.

Acer ma ten problem, ze na SSD 128GB das maximalne OS Windows a hry budes davat na 1TB disk a ten ma Acer jen 5400ot. Pritom v cenove kategorii 30.000+ se daji sehnat MSI a Asus notebooky s HDD 7200ot. Ten druhy Acer ma koukam, co pises SSD 256GB, tak tam by uz oblibena hrana hra mohla byt i na nem a disk HDD by te nemusel az tak trapit.

Jinak co se tyka provedeni notebooku, tak driv byly Acery horsi nez konkurence a protoze i ted jsou nejlevnejsi a pritom ostatnimi parametry podobne, tak bych se trochu bal, ze na sasi setri u Aceru porad, ale aktualni info nemam. Samotneho by me to zajimalo.

Díky moc. :D
V tom pripade mě zaujal dell gaming. Ale tam je 1T sshd..
pak jsem koukal ze Lenovo je cenove taky dostupny v I5 a gtx 1060...
Doted jsem nehral skoro zadny hry, takze nepotrebuju nejakou extra pecku, spis kupuju neco lepsiho abych si zahral i na minimalni hrafiku za par let ?

SSHD nebrat. :!: Je to uplne nejhorsi moznost, SSHD je temer stejne rychle jako HDD 5400ot. a stejne poruchove jako SSD, takze opravdu kombinace tech nejhorsich parametru.

Kdyz tak se da udelat i to, ze koupis notebook s HDD 5400ot. a disk HDD 7200ot. prikoupis zvlast, disky vymenis a ten 5400ot. das do USB krabicky a budes na nem mit zalohy a dalsi uzivatelska data, ktera se treba na disk notebooku nevlezou. Samozrejme tohle je spis krizova moznost, kdyz by to neslo jinak.

Lenovo asi muze byt, zalezi od konkretniho typu.

K HP mam zasadni averzi, nikdy bych si nic od nich nekoupil kvuli tragickemu supportu a neaktualizaci ovladacu.

Co bys mel rozmyslet jako prvni, tak velikost displeje, osobne bych pod 17" nesel, ale zase nekdo kvuli prenaseni uprednostni 15" a je tam i vetsi vyber a jsou i o neco levnejsi.