Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava do 15-18 tisíc

Ahoj, chtěla bych streamovat lolko v programu OBS.
Mám čistě na bednu bez OS 15 až 18 tisíc.
Mohla bych vás prosím poprosit jestli by mi někdo takovou sestavu složil?
Nebo je to nereálné s počítačem za 15 tisíc streamovat lolko? :(

Nazdar.
- Myslis ze Intel Core i3@8350K (vs Ryzen@1500) + GTX@1050Ti 4Gb (vs GTX@1050 2Gb) by bylo vykonove horsi ?
* S tim ze by pouzil original Intel chladic ("Z" deska nei na mensi OC vubec potreba u tady tohoto typu CPUs, jinak zakladni deska s chipsetem Z370, se da koupit jiz od "ASROCK Z370 Pro4" - 2.500Kc (MSI za 2.600) + "1X 8Gb RAM 2666MHz CL19" - 2. 000Kc), uloziste jen 1x HDD, coz by na FPS nemelo vliv, casem by mel otevreny prostor na UPGRD M.2/SSD/RAM.
PS: Abych nezapomel, tedy podle dostupnosti ;-)

1. na i5 CL/osmou generaci nemáš rozpočet

2.to není externí nýbrž datový D disk pro videa, zálohy, foto ...... prostě bordel, aby jsi relativně malý systémový C SSD nezaplácala a nebyl ti za chvilku malý

3. návrh s AMD R....5 je naprosto dostatečně výkoný pro tvoje aktivity a celé to je v limitu