Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc začal isť o polovicu pomalšie

potrebujem pomoc moj pc my začal isť o polovicu pomalšie a začali my sekať všetky nainštalovane hry v pc ktore my doteraz išli hry sekaju tak že idu spomalene asi 20 sekund na začiatku idu dobre a potom hneť začnu isť spomalene skušal som preinštalovať graficky ovladač vyčistiť pc s vnutra aj ked bolo čiste lebo ho pravidelne vysavam ale nepomohlo pc je pomalšie ako obvykle už pri štarte mu to trva dlhšie hry sa zapinaju dlhšie ako som bol zvyknuty ako by pc išlo na polovičny vykon urobil som a celkovy test pc či nemam niaky virus ale avas nič nenašiel moja zostava je ram 16gb procesor AMD FX 8320E 8jadrovy graficka karta geforce gtx 1060 6gb windows 10 pc stalo necelich 1000e a mam ho asi rok doteraz nebol jediny problem včera poobede som si prvykrat všimol že pc nieje v poriadku som ztoho uplne zufali vopred dakujem za rady
Změna předmětu, původně: prosim o pomoc (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

V jakém stavu je ten OS ? Nedáváš mu zabrat různými cracky,či nějakým čištěním zazračným softem ? Zkusil bych na druhý disk zkušebně nainstalovat OS a vyzkoušet. Možná se tím odhalí HW chyba,či jen zaneřáděný OS,o čemž jsem ale přesvědčen.

samozreme mam tam naištalovanych asi 35 hier s roznymi crakmi ale doteraz nebol problem ak je ale problem s OS tak ho možem rovno preinštalovať aj tak ma radšej windows 7 a ten mam oreginal cd takže my asi neostava nič ine len preinštalovať windows