Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk atd.

Ahoj.
Mám toto PC:
http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=B8A40EA
nyní už s win10 a provedl jsem návrat do továrního nastavení. Nyní nejde zvuk (dxdiag ve zvuku neuvádí nic) a PC mi píše, at připojím sluchátka, ale ty připojené mám... Když zapnu jakoukoli hru, tak v menu v pohodě, ale jak se dostanu do hry, je místy patrné problikávání obrazu a po té hra padne. AMD Radeon settings mám nainstalované a aktuální. Windows mi nenabízí aktualizaci a HP Support Assistant také ne. Může mi někdo prosím pomoci, nebo budu muset udělat Alze kšeft?
Změna předmětu, původně: Totální nepořádek (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Problém s grafikou nastal před obnovením. Hra Ancestors Legacy (open beta) mi to musela asi nějak rozjebat. Zvuk začal po obnovení. PC jsem koupil s Win8, ale proběhl upgrade na Win10. Od vydání Win10 až do ted nebyl problém. Jen nemohu nyní použít software nabízený ke stažení od HP přímo na můj PC. Mám instalovaný HP SupportAssistant a z něj všechny aktualizace a diagnostika ok. Dále HP HwDiag také nehlásí žádnou chybu krom zvuku. Radeon settings také v pohodě. Pokukuji ještě po nějakém programu na otestování ATI Radeon HD 7950 3GB. Po té kontaktuju přímo podporu HP. Napíšu jak to dopadlo. Každopádně radit a doporučovat můžete stále. Díky.