Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skylink Live - tam fakt nejsou rádia?

Ave. Po roce jsem přišel na to (nesmějte se, příšery :-)), že můžu v rámci balíku (Skylink kombi) sledovat satelitní vysílání i na netu. Je to takové ošizené (jenom asi 40 programů), ale včerty - máma tam má svůj sport na telefénu i tabletu. Co jsem tam ale nenašel - rádia z balíčku. Používáte to někdo? Funguje vám to?

Sorry za exhumaci. Chtěli jsme se s manželkou (fakt s manželkou! :-p) podívat na "lechtivé" vysílání, a chce to po nás rodičovský zámek. Nejsem si vědom, že bych něco takového zakládal či vyplňoval. Jsou u toho Skylinku fakt až takoví kokoti? Nebo je tam nějaké "11235813"? Co s tím? Co tam zadat, když jsem nic nevyplňoval?