Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GPU

Dobrý den
Koupil jsem starší GPU sapphire HD 7770, která měla fungovat, koupil jsem si kvůli tomu nový zdroj, zapojím jí do MB asus a8m2n-la , zapnu pc a hlásí to chybu grafické karty( 1 dlouhé , 3 krátké pípnutí) a nefunguje, ale když kartu dám na MB asus P58-MX, GPU funguje, nevíte někdo co s tím může být, nebo jak to opravit? Předem díky

Nevím sice proč se snažíš na té historii rozjedl modernější g.kartu, ale pravdě podobně jde o desku kterou používalo HP a ty zásadně mají upravené BIOSy, navíc Chipset GeForce 6150 LE.
Takže pokud není nějaká aktualizace BIOSu která řeší "PCIe slot", tak je tvoje snaha marná.