Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrotik a pamet NAND

v RB951 je 64 MB NAND, u RB962 je len 16 . . . na co sa pouziva a mozem pri tak "nizkej" hodnote pripadne niekedy v buducnosti narazit na problemy? Da sa to vyriesit pripadne pripojenim flashky do USB ?

Problém není. Pokud tam ty osobně nebudeš nic ukládat, tak ta paměť bude stačit. Musíš počítat s tím, že aktualizace potřebuje něco přes 7MB, to by tam mělo zůstat volné. Vlastní zálohy jsou maličké - desítky, max. 2 stovky kB.
Pokud by sis tam nechal ukládat log (standardně se ukládá do paměti), mohlo by se ti to zaplnit, ale pak se to dá jednoduše ve Files smazat.