Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na notebooku

Ahoj, chci na notebooku rát hr Harry Potter a Fénixův Řád, ale blbne mi grafika, hra se hrozně seká. Je to asi slabou grafikou. Proč mám ale v jakémsi správci té hry všechny požadavky splněny a hra přitom nejede? Nemůže být problém někde jinde než ve slabém počítači? Díky za odpověď :-)

Omlouvám e, jedná se o tento noťas: http://pocitace-notebooky-pda-tiskarny.internethity .cz/fs-esprimom-v5535-celt14001541gb120wlanno-os+f 1 +s60+dp47988/

Doplňuji, aby lidi nemuseli klikat (LaKr) (Kráťa)

SPRIMO Mobile V5535 LCD 15,4" WXGA, 1280 x 800, procesor Intel® Celeron® Dual Core T1400 (1.73 GHz, 512 KB SLC, 533 MHz), 1x1024MB DDR2 RAM 667 MHz, integrovaná grafika SiS Mirage 3+ až 256 MB, DVD+/-RW DL SuperMulti mechanika, pevný disk 120 GB SATA 150 (5400 ot./min.), WLAN (Liteon-Atheros b/g), Gb LAN, Li-Ion baterie (6 bunek), 3xUSB 2.0, slot ExpressCard 34/54, klávesnice CZ/SK, 1x VGA, 1x mikrofonní vstup, 1x konektor pro sluchátka, bez operacního systému, hmotnost 2,7 kg, standardní záruka 2 roky Collect&Return