Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi pc

mám sestavený pc s vistama x64. po nainstalkovani autocadu 2008 se zacalo stavat, ze se pocitac sam restartoval, pak zase vse jelo v pohode. ted se stalo to, ze se resetoval a uz nenabehne jen se resetuje do nabidky spustit OS normalne nebo nouzovy rezim a tak. a po vybrani čehokoliv se opet resetuje a takhle to jde stale dokola. kdyz vlozim instalacni disk s vistama, nabootuje a kdyz chci dat opravit pc, tak se opet resetuje. zpusobuje to pamet ram?? a proc, kdyz jsem v pc nic nemel, se nic nestalo, a teprve az ted po nainstalovani Autocadu nejde vubec nic. pameti mám tyto:

product.jsp

díky za pomoc

osobne si myslim ze je chyba v disku.i kdyz rozhodne neuskodi odpojit desku od zdroje vyndat ramky a baterii.pak po zapnuti pc nabootovat zi hiren's boot cd (ne verze 9.5)ale starsi protoze nektere utility nejdou spustit s dosu jako drive.a dukladne prozkoumat disk