Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze přenastavit primární disk na stahování souborů?

Dobrý den, mám rychlou otázku..
Koupil jsem si SSD disk a mám ho jako primární disk (C), předtím jsem měl jen hdd s oddíly (C a D), ale ty se teď přepsali na (D a E), o to mi ani tak nejde, mám nastaveno, aby se mi všechny stažené soubory stahovali na D (to znamená na harddisk), ale jak udělat, že když napíšu do menu ve startu "Stažené soubory", abych tam viděl i ty soubory, které se stáhli na disk D? Vidím tam jen soubory, co se stáhli na disk C, tedy na ssd. Díky za všechny rady..

To, že jsou v mém adresáři vím, ale když napíšu do menu ve startu "Stažené soubory", tak tam vidím jen soubory, co se stáhli na to SSD, kde mám windows, takže se ptám, jestli je vůbec nějaká cesta, abych tam viděl soubory, co se stáhnou na disk D, nebo nejlépe oboje..