Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana dat

Zdravím,

zajímá mě zda mi dokážete někdo poradit opravdu spolehlivý program na záchranu dat z SD karty... Bohužel nedal jsem odpojit zařízení a kartu rovnou vyndal z notebooku a karta nyní píše že je poškozená či nečitelná... Mám na ní fotky z dovolené a rád bych je zachránil. Zkoušel jsem již několik programů ale největší úspěch byl, že mi program vyhodil fotky v rozlišení snad 320x160 nebo tak nějak no nepoužitelné, pokud nic nenajdu dám to samozřejmě nějaké specializované firmě ale byl bych rád pokud by někdo měl zkušenosti a poradil mi program co mu někdy v minulosti fungoval. Díky

Get data back , Ontrack easy recovery , Piriform Recuva Business , R Studio , Runtime Get Data Back , RC setup 152, Gdb ,Best data recovery, EaseUS data recovery, Ease US partition master , Emin data recovery easeus, Gold data recovery, I Care data recovery , Mini tool power data recovery , Power data recovery , USB safety remove , Wondershare data recovery , ..... už si přesně nepamatuju který zvládá i SD karty. A diskuze o tom je i na jiném místě , mám tam i příspěvky tak to tady najdi a přečti si to .