Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup z apple.com

Zdravím,

nemá prosím někdo zkušenost s nákupem z apple.com? Do ČR by měl normálně doručovat, a ceny v dolarech jsou tam mnohem nižší než na apple.cz v korunách.
Tak jestli se k tomu připočte ještě clo, dph nebo jiné věci, které by ale neměly, dph je v ceně zahrnuto a clo se snad neplatí, když zboží cestuje v rámci EU.

Děkuji moc.

Tak díky za odpovědi pánové. Pokud vím, nepsal jsem, že to kupuji já. A předpokládám, že zboží do EU neposílají z USA, ale ze skladů v EU, protože garantují dobu dodání do druhého dne, to by z USA asi nestihli...