Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapnutím PC

Dobrý večer, když chci zapnout pc, tak pouze jednou dlouze pípne a pak třikrát krátce, ani obrazovka nenaskočí.
Zkoušel jsem všechny ramky po jedné, každou zvlášť i do jiného slotu. - Pořád stejný problém
Zkoušel jsem jinou grafickou kartu. - Pořád to stejný, 1 dlouhý 3 krátké
Zkoušel jsem odpojit HDD. - Také pořád to samé
Reset CMOS jsem zkoušel také. Pořád to samé
Zkoušel jsem i grafickou kartu na jiné desce. Ta funguje v pohodě

Nevíte někdo co by s tím mohlo být?
Jen jsem do pc chtěl přidat SSD disk a potom se stalo tohle.

jednou dlouze pípne a pak třikrát krátce

EDIT: Navíc to s tím diskem chvíli jelo, akorát jsem nevěděl že potřebuji SATA adaptér pro nainstalování ovladačů na disk, takže jsem ho v biosu viděl ale ve win ne.

Základní deska, Asus M2n-e
Procesor, Phenom II X4 945
Grafická karta, MSI GTX960 4GB
Zdroj, EVGA SuperNOVA 750
RAM 6gb, 2×1GB a 2×2GB

Navíc ta deska je stará více než deset roků.Já jsem jí kupoval někdy v květnu 2007....

Ano, beru na vědomí, že je stará skoro čtvrtstoletí, ale že to začne dělat z ničeho nic.

RAM to asi nedělají. V manuálu k základní desce nepíšou nic, Asus uvádí Nebyla nenalezena VGA.

Někde jsem četl, že záleží na tom kde byl bios vyroben a podle toho jsou beed cody - AMI BIOS, AWARD BIOS, PHOENIX BIOS já mám Phoenix bios, a pípání mého pc, prý indikuje něco s ram, kdyby pípala 1 dlouhý 3 krátký a pozdější krátké pípnutí tak by to indikovlo problém s VGA. Navíc zkoušel jsem několik ramek, i úplně novou, a zkoušel jsem i 2 různé grafické karty tu mojí 960 jsem dával do jiného pc a běžela pěkně.

Po dlouhé době normálně popsaný popis problému - bez ironie.
Ještě můžeš zkusit jiný zdroj. Pokud to nebude fungovat, tak to bude asi fakt deskou. Nevím, jakou máš desku a procesor, ale ještě se mrkni na patici nebo procesor, jestli tam nejsou ohnuté piny.