Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable

Nemohu nainstalovat Ms V C++2010 pro systémové zásady. Problém je asi v tom, že tento program již byl nainstalován v minulosti a je asi špatně odinstalován a brání nové instalaci. ALE jeho ani pozůstatky neumím v PC najít. Pouze program AVG PC TuneUp mne vyzývá abych jej uspal pro zrychlení PC. Z toho usuzuji, že tam je, ale pro mne k nenalezení. V Ovl. panelech, Programech a funkcích sice jsou vidět ostatní verze Ms V C++2005 - 2017, pouze jediná 2010 tam není přes to, že ji "AVG PC TuneUp" vidí. Prosím poraďte. Děkuji

Zdravím a moc děkuji za pomoc. To jsem už také zkoušel, ale problém je v tom, že pozůstatek "Ms Visual C++ 2010" není nikde k nalezení. Pouze program "AVG PC TuneUp" ho vidí a vyzývá mne abych jej uspal. Pokoušel jsem se spojit s technikem od AVG, aby poradil kde ho jejich program našel. Výsledek jednání s technikem byl odstrašující. Věděl toho méně než já laik. Pouze z AVG provedl obnovu záloh, čímž PC zamořil již jednou odstraněným balastem! Největším překvapením bylo, že AVG je firma z Brna a technik se jmenoval Muhammad a byl z Indie!!! Potřeboval bych zjistit kam se "Ms V C++2010" instaluje a kde to vyčistit. Vlastně maličkost, kterou nemohu najít. S pozdravem ena