Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem systém žere internet

Dobrý den
mám windows 10 a na něm nainstalováno comodo antivirus, který mi ukazuje aktuální spotřebu dat, a přes něj jsem zjistil, že mi data, ikdyž nemám ani zaplé, žere windows úloha místní systém veškerý internet, mám vypnutý windows update, a furt to žere, nevíte jak to zastavit? díky

Díky za radu, aspoň někdo, všichni si z toho dělají prdel, akorát to nemůžu použít , protože to mám přes ethernet, a pro ostatní, mám 60GB dat přes LTE , protože nic jinýho tu nejde, a Windows mi je schopnej vypotřebovat za 3 dny, už teď mi vypotřeboval asi 25 GB za týden, protože to pořád vypínám ve správci úloh

Teď mi nešla načíst jedna stránka,že už by byla sežraná?Honem se odpoj od sítě,nebo to sežere celý internet.:-D
A teď vážně-nemáš tam nějakou škodnou,která se někam připojuje?Antivirus to nenajde,zkus použít Malwarebytes.A třeba i ten comodo něco žere.

Tak jsem tam hodil Malwarebytes a našel mi 21 hrozeb, z toho asi 6 se skrývalo za systémovou službu ( samé těžení bitcoinů) , a těsně předtím jsem si všiml, že jsem neaktualizoval comodo databázi, po aktualizaci mi našel 26 hrozeb, byli stejně+ještě další, díky za radu