Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade grafickej karty

Dobrý deň prajem :)..

Rád by som sa spýtal,či do nižšie "linknutej" zostavy bude pasovať nižšie "linknutá" grafická karta :).Poprípade či bude potrebný aj upgrade zdroju :).

Zostava:https://www.cnet.com/products/lenovo-h50-55-mt-a8-7600-3-1-ghz-8-gb-1-tb/specs/
Grafická karta:https://www.alza.sk/gigabyte-gt-730-ultra-durable-2-2gb-gddr5-d1774601.htm?o=1

(Zostava je presne tá istá ktorá je v linku akurát bola kupovaná vo verzií s Nvidia GT 720).

Poprosím ak náhodou by daná Grafa nesedela,kľudne poradiť aj inú,nejako extrémne nepotrebujem výkonnejšiu,hrajem len staršie hry takže myslím,že táto by to mala zvládať. :)

Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď! :)

Nejlepsi by bylo kontaktovat support Lenova a zeptat se jich. Ale treba budes mit stesti a narazis zde na majitele stejneho pocitace od Lenova, ktery grafiku uz menil. Jinak ti tu nikdo nemuze poradit, protoze znackovy pocitac muze a nemusi mit zamknuty BIOS jen pro urcite grafiky a proto tam nova grafika muze a nemusi fungovat.