Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divný vzhled GOOGLE

Zdravím všechny,
již asi týden mám nějaký divný vzhled Google ve všech prohlížečích, strašně dlouho načítá, všude se s*rou reklamy, stránka je na jedné půlce obrazovky a není ani funkce Vyhledávací nástroje... Nechápu, v nastavení jsem vyzkoušel snad všechno a nic... Jo a mám strašně malé ikonky i s URL adresou v obrázcích

Děkuji, že mi poradíte?!

Google na hl. stranke reklamy nemá. Zrejme je Vám tam vkladá Adware...

Skuste sa skorej pozrieť v prehliadači či nemáte nainštalované nejaké divné rozšírenia, potom aj do nainštalovaných programov v programy a súčasti.

Stiahnite ADWCleaner a MBAM., testy spustte v nudzovom režime. Vše čo najde zmazať. A ak ani tak nepomôžte tak si stiahnite msautoruns a pripadne aj procexp, výpisi z posledných 2 dajte sem.

Ja hovorim o hl. stranke nie stranke s vysledkami.
Hovorím teda napr. o

google.com/

a nie o

google.com/search?.../

A tazatel hovorí o reklamách na pol monitora, to fakt google nemá.

Daj sem v prvom rade screen (foto) z plochy monitora s otvoreným gúúglom. Ako sa robí screen monitora si v návodoch vygúúgli.
----------------------------------------------------

Prebehni OS a browser nejakými AV hľadajúc POP/PUP-popupíky v podobe škodnej:

SpyHunter 4 - portable (nájdi si *.rar, sú dostať pod pultom v Tuzexe, patchnuté)

Adwcleaner.exe

JRT.exe https://www.bleepingcomputer.com/download/junkware-removal-tool/

ťahaj priamo: http://ix.sk/O6d86

MBAM - free verzia ti stačí

RougeKiller x64 - tiež portable verzia

Superantispyware

HitmanPro - portable, tiež niečo škodné vyštrachá, len je platený.