Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokování reklam na Androidu

Poradíte mi dobrý software pro Android na blokování reklam? Jsou to vyskakující reklamy přes celý display. Můžu je normálně zavřít ale je to obtěžující. Otestovala jsem Adblock, Adblock Plus, AdGuard, ADS blocker, AdBlock fast. Všemi doporučovaný AdGuard je k ničemu. Prý zablokuje úplně vše. V mém případě (Lollipop 5.0.2) tomu tak v žádném případě není. Jde mi hlavně o ty reklamy přes celý display. Prostě hledám a nic nefunguje tak jak chci. Díky.

Pokud ti vyskakují reklamy přes celý displej, pak sis nainstalovala nějakou aplikaci, která ti to způsobuje a která běží.

Na androidu se reklamy blokovat dají globálně, ale potřebuješ k tomu mít zařízení rootnuté. Bez rootu ti ty programy fungovat nebudou.

Viry pro android? Ony nějaky jsou? ::) Pokud se nepletu tak Android je takovej jinej linux. Na něm přece nemůžou fungovat viry způsobem, jakým známe z Windows. Proto je, dle mého skromného názoru, antivir pro Android absolutně zbytečná věc. Něco jinyho je malware. Myslím si, že mám telefon v pořádku. Nedávno jsem si nainstalovala aplikaci pola a ta mi nějaky reklamy vyhazuje ale s tím vědomím jsem to instalovala. Mně ale nejde o reklamy v prohlížeči. Potřebuji nějak blokovat právě ty reklamy aplikace Pola a jí podobných. Takovy reklamy, ktery vyskočí přes celý display jako bych spustila aplikaci.

to je mýtus, stačí, když někdo hackne autorovi účet, aktualizuje aplikaci, nebo rozsireni bowseru a nahraje tam svoji verzi. Kromě toho většina aplikací splnuje definici malwaru sama o sobě, zobrazuje reklamy, špehuje uživatele, a někem něco posílá. Ztoho důvodu nemám na iphone data zapnutá.