Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstal windows

Dobrý den , reinstalowal jsem windows.A stáhlk jsem si hru a píše mi to že nemám ovladaače grafické karty nebo nejsou aktualizované? nevíte co ted s tím? předtím mi ta hra jela normálně.Děkuju
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Je třeba zjistit výrobce základní desky a přesný model. Od toho se odvíjí, jaké konkrétní ovladače se budou muset nainstalovat pro jednotlivá zařízení. Ze stránek výrobce desky se tyto pak ovladače postahují a nainstalují.
Před tímto úkonem bych to viděl na opětovný reinstal.

...pardon, že jsem to zopakoval, nevšiml jsem si, že už to napsal výše "karel".