Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka

Zdravím, jak už jsem napsal v nadpisu objevuje se mi Modrá obrazovka, vždycky se mi restartuje PC po jejím zobrazení.
V nedávné době jsem měnil CPU, tak mě napadá jestli to nemuže být tím... ( na starém CPU to nedělalo), jestli to třeba někdo něják pozná podle těch kódu.. Nebo stačí jen přeinstalovat WIN.. Děkuji za pomoc a rady :)

Sestava:
Gigabyte
gigabyte f2a88xm-hd3 (rev. 3.0)
8 gb ram ddr3
amd athlon x4 880K
ASUS HD 5850
PSU: CoolerMaster MWE 500W

Na téma modrých obrazovek už tady toho bylo napsáno mnoho.... Neuvádíš operační systém a doufám, že nemáš přetaktováno?

Vyzkoušet se dá ledacos:
- updatovat bios na základní desce
- aktualizovat ovladače grafické karty
- zkontrolovat paměti memtestem
- přeinstalovat Windows

//edit: jaký byl původní procesor? Pokud měl jiný počet jader, může to dělat problémy.