Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freesync

Ahoj pomůže mi tu někdo prosím s nastavením freesync mám grafiku AMD R9390 a monitor AOC g2460v v osd monitoru sem nastavil kapacita DP 1.2 ale v nastavení radeonu mi to píše Freesync není dostupné

- Na HMDI pouzivam FreeSync bez problému (FHD), nebo alespon muj monitor podporuje HDMI 1.4
* V radeonu je mozné aktivovat FSync jedine kdyz je aktivovany a na monitoru.

- Jestli jsi pripojen pres "HDMI" je nastaveni DP zcela zbytecné, nebo zakup video kabel Display Port a pak az to nastavuj.