Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po chvýľke nabeháva Your PC ran into a problem..

Dobre ranko, mam problém s mojim notebookom. Po chvýľke keď som na ňom tak sa zobrazí modrá obrazovka so smutným smajlíkom s textom Your PC ran into a problem and needs to restart. Were just collectig some error info, and then well restart for you.. Potom sa ntb reštartuje a zasa to beží nejakú chvýľku.
Čo stým môže byť ?
Windows 8.1

Že to môže spôsobovať aj prehrievanie procesoru alebo ram? Tak teplovodivú pastu som nedávno menil a teploty boli dobre. A tá ram, ak by bola vadná tak by sa pc po reštarte nespustil či? Rozhodol som sa že to skúsim vrátiť na 16.1. Lebo blue screen mi začal robievať až predvčerom keď som nainštaloval antivirak..

teploty boli dobre

Což znamená kolik? Při zátěži.

ak by bola vadná tak by sa pc po reštarte nespustil

Vadná nemusí znamenat zcela nefunkční.

začal robievať až predvčerom keď som nainštaloval antivirak

Dost podstatná informace, nemyslíš? Proč jsi ji neuvedl rovnou?