Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gopro 6 a střih videa

Dobrý večer,

předem děkuji za každou odpověd. Můj problém začal, když jsem koupil Gopro 6 a začal s videem a pokoušel jsem ho stříhat v programu premiere pro cc 2017,pinacle 17 , kdy se mi seká i obraz v náhledu ( 1080 s 60 fps ) dřív když jsem měl gopro 3 ,tak jsem problém neměl,nevíte co by mohlo pomoct? Další problém je ten, že když jen přetáhnu video z kamery do Pc a přehraji ho na přehrávači VLC media player, tak video je už zpomalené 1080 / 240 fps (což by melo jít asi plynule a ja si ho zpomalit jak potřebuji ne?,ale možná se pletu ...přitom zvuk jde normálne rychle. pc sestava :notas lenovo- 8GB DDR 3 dual , geforce GT 755M -2048MB GDDR5 2 x sli ,Hasweell i5 4200M. Děkuji

může být i problém v špatně nastaveném programu, že špatně využívá akceleraci. Měla by jít nastavit kvalita náhledu případně rozlišení. Rendering bude jiná, bude to trvat dle kodeku atd.

Setkal jsem se i s tím, že lamky, co mají Sony vegas, si neumí vypnout defaulně zapnutý motion blur, který nejen že je k ničem (vizuálně pak video má duchy) za normálních okolností, ale brutálně prodlužuje dobu renderingu a náhledu. Bohužel je to i chyba sony vegas, myslím, že to nejde nějak globálně vypnout a nebo změnit v preferencích. Musí se vždy označit všechny klipy a nastavit jim motion blurénone.

Zpomalené video se pozná podle toho, zda na něm čas plyne pomalu, ne podle fps. Ale nějaké programy se snaží být chytřejší než uživatel a pokud poznají, že video má abormálně mnoho fps, považují ho za slow motion a přehrají zpomaleně (třeba jen 60fps, nevím)