Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Včera jsem hru hrál, dnes mi nejde ani spustit

Ahoj,

včera jsem si nainstaloval Mortal Kombat 9, asi dvě hodiny jsem ho hrál, pak jsem normálně ukončil hru, vypnul PC a šel spát. Dnes jsem si chtěl večer zahrát, ale hra se nespustila... nepomohla ani přeinstalace hry :( vždy se jen zobrazí "launcher" s obrázkem MK9 a pak se zase vypne a nic...

Čím by to mohlo být? :/

To máš recht, ale moje řešení by asi nikomu nic nepomohlo. :D

Ale budiž - Probíhalo to tak, že jsem 2-3 hodiny přeinstalovával a prolejzal všechny možné soubory ve složce se hrou a všechno možný jsem tam většinou nelogicky a občas i logicky měnil, přepisoval a zase mazal. Různě jsem se zdánlivě nesmyslně pokoušel měnit nastavení počítače a nakonec jsem z toho asi stejně moudrej, jako ti lidé z knihy "The Tommyknockers", kteří v jakémsi "tranzu" stavěli vesmírné stroje a pak si vůbec nepamatovali, jak ty stroje fungují, ale věděli jen to, že prostě nějak fungují. Nakonec to mělo co dělat s grafickou kartou...