Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "pečení" grafické karty

Grafiká karta mi začala házet artefakty tak jsem jí zkusil "upéct" cca 3 měsíce fungovala bez problémů a teď je tu stejný problém...má cenu to dělat znouvu nebo je na vyhazov ? Děkuji

Vzhledem k radam, abys zakoupil novou grafiku, jen mala poznamka, ze vetsina hernich grafik momentalne neni skladem a cekaci doba klidne ctvrt roku, tak abys s tim pocital. Udajne se ma situace, pokud nenastane neco nepredvidatelneho, zacit menit a herni grafiky by mohly byt dostupne uz na konci brezna.